sobota, 27 lipca 2013

Eksperyment społeczny: faza pierwsza.


Zwróciliście się do nas z konkretną prośbą, by wyjawić wam wyniki przeprowadzonej pierwszej fazy eksperymentu. Przedyskutowaliśmy wspólnie sprawę i doszliśmy do wniosku, że opracowany materiał można upublicznić. Z góry jednak uprzedzam, że jest to praca absolutnie nieciekawa, przesycona faktami suchymi do granic możliwości i najprawdopodobniej niespecjalnie dla was zrozumiała, gdyż nie publikuję znaczenia warunków, które jest niezbędne do prawidłowego odbioru.Eksperyment społeczny przeprowadzony w celu sprecyzowania badań nad tłumem przy zastosowaniu konkretnego bodźca powodującego reakcję.
Grupa badawcza:
1.       Krulik.
2.       Doktór Mjut
3.       Plague Doctor

Osoby odpowiedzialne za uzyskanie pożądanego bodźca w warunkach kontrolowanych:
1.       Nikki Ferrari

Eksperyment projekcyjny z domieszką czynników ex-post (retrospektywny). Założenie długofalowe: eksperyment sukcesywny. Przyjęta metoda badawcza: obserwacja jawna. Zastosowany bodziec: publikacja.

Zidentyfikowane podmioty, biorące udział w eksperymencie: 18
Niezidentyfikowane podmioty, biorące udział w eksperymencie: 26
Podmioty z nieprecyzyjnie określoną tożsamością: 6
Łączna ilość komentarzy: 100
Łączna ilość komentarzy grupy badawczej: 4
Łączna ilość komentarzy obiektu odpowiedzialnego za bodziec: 4
Łączna ilość wyświetleń sterowanego postu: 1510
Założony okres na przeprowadzenie badania: 48h
Rzeczywisty czas trwania badania: 168h

Częstotliwość publikowanych komentarzy
1.       Doba pierwsza: 32 komentarzy
2.       Dobra druga: 48 komentarzy
3.       Doba trzecia: 10 komentarzy
4.       Doba czwarta: 3 komentarze
5.       Doba piąta: 3 komentarze
6.       Doba szósta: 3 komentarze
7.       Doba siódma: 1 komentarz

Logiczna tendencja spadkowa z niezałożonym wzrostem w czasie trwania drugiej doby.

Przebieg eksperymentu
W początkowej fazie nie zaobserwowano konieczności ingerencji w zachowanie grupy badawczej. Grupa badawcza pozostawiona z bodźcem. W dalszych fazach niewielka ingerencja ze strony grupy badawczej, bez ingerencji podmiotu sprawczego. Zaobserwowano tendencję dyskusyjną ze wzajemnym analizowaniem błędów jednej strony; grupa badawcza nie utożsamia się ze skierowaną w ich stronę problematyką. Reakcja zaprzeczenia z analogicznym wyparciem. Zaobserwowano tendencję „tak-nie” (Plague tłumaczy, robaczki – my do was tak, wy owszem, ale inni. Inni nie my); skłonność do wulgaryzmów. Zaobserwowano przewagę komentarzy niekonstruktywnych, utrudniającą uzyskanie klarownego wyniku przeprowadzonego eksperymentu. Przy zastosowaniu bodźca niedyplomatycznego (łagodnego, warunku B-), obserwuje się zachowania określone następująco: zgryźliwość ( warunek C), infantylizm (warunek B+ z wyraźnym odbiciem do B), żal (konkretny warunek A-), próba przekonania do własnej racji (warunek C+), kulturalna próba przekonania do własnej racji (warunek B-), zarzut (warunek C+). Grupa badawcza została poinformowana o udziale w eksperymencie, co nastąpiło w drugiej dobie i nie przyniosło diametralnej zmiany w zachowaniu grupy badawczej.

Wnioski
Nie można wyciągnąć wniosków na podstawie przeprowadzonej pierwszej fazy eksperymentu. Wnioski zostaną określone w momencie zakończenia projektu.


Zapraszam również na naszą specjalną stronę, pełną kółek autorstwa Nikki. Możecie tam również składać swoje zamówienia.

221 komentarzy:

 1. Najmocniej dziękuję jego doktorskiej mości za udostępnienie wyników. Była to wielce pouczająca lektura. Oby kolejne fazy ekperymentu okazały się równie (a nawet bardziej) owocne.

  OdpowiedzUsuń
 2. cóż za mainstreamowy blogasek, muhaha. teraz modne jest naśmiewanie się ze wszystkiego i wszystkich. Plagiaciki non stop. Biedne blogerki i blogerzy, w tym świecie nawet wam nie wolno robić tego co lubicie choćby było to głupie. Bo te blogi to rzecz jasna czarna magia, diabeł sieć zarzuca, papież się lęka i tak oto musiał powstać sznaucerek, choć kiepsiutka ta inkwizycja. Papież nie jest z was dumny, tak mi ostatnio szeptał na uszko. Czytając teksty za-warte w tym Inquisitio, w celu wyszukiwania, nawracania i karania biednych heretyków – blogerów doprawiła skrzydła mojej duszy, alem kilka razy upadła i rzyć mnie boli, więc dziękować wam nie będę. Omygy, nie będę was wymieniać, bo jest was tak dużo, aż PIĘCIORO!( może ze trzy paskudy więcej pomieniło mi się w komentarzach, ale to pewnie wasi fani ;)SUKCES SPEKTAKULARNY! PUDELEK NIECH SIĘ LĘKA! (toż to też instytucja kościelna tylko, żę nęka celebrytów, a dla plebsu też nie mogło czegoś takiego zabraknąć – więc oto mamy plebs dla plebsu – swój swojego depta :D o polaczkowa mentalności kłaniam ci się do nóg) Robicie im niesamowitą konkurencję. Rozwijacie się chopaki i dziewki, nawet żeście FB zaśmiecili stroną, i aż 14 osób was lubi! Dziżez. Musze wam chyba pomóc i podeślę wam trochę milusich blogasków, myślę że z gimnazjalistkami pójdzie wam lepiej, łatwiej ich do płaczu doprowadzić, właściwie łatwiej do nich dotrzecie, więcej nawróceń będzie, you know guys, ten sam poziom :) Te, a gdzie się zaprzyjaźniliście? Krakając pod blogami modowymi? buhaha aplauz. Choć pocieszni z deczka jesteście. thx. będę uciekać. nagle dostałam uczulenia na sierściuchy. apsik. faken szit. nara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pal tyle, bo to ci może zaszkodzić...

   Usuń
  2. Zastanawiam się, co ma ten komentarz do posta (postu?).

   Usuń
  3. Niestety drogi Anonimie zawiłość Twojego rozumowania nie do końca do mnie dociera, ale znam za to świetny przepis na bigos.

   Bierzemy drobno poszatkowaną kapustę kiszoną i białą, różne rodzaje mięs, suszone grzyby, suszone śliwki, cebulę i przyprawy. Całość dusimy kilka dni, podlewając czerwonym winem, co wzbogaca smak. Im dłużej trwa przygotowywanie, tym bigos lepszy. Takie danie możemy podawać zarówno na śniadanie, obiad czy kolację. Jest też świetną przystawką, zupą i deserem. W wersji wytrawnej podajemy go z kieliszkiem wódki, na słodko - z roztopioną gorzką czekoladą.

   Usuń
  4. Widzisz, ekipo Sznaucerka - macie czternaście lajków na fejsie, nawet w internecie nie macie znajomych! Anonim was przejrzał! Ledwo się trzymacie po tych ciosach. Jeżeli Lilianna przeprowadzi desant z większą ilością znajomych, których ma - w przeciwieństwie do was - więcej, to droga do waszego upadku znacznie się skróci. Genialny plan...

   Usuń
  5. http://imgdonkey.com/big/czJ6ZzFxYw/that-is-the-evilest-thing-i-can-imagine.gif

   Usuń
  6. mózgu ci brak, anonimie. sznaucer nie uczula xD
   ani ten prawdziwy, ani ten blogowy
   błahahahahaha

   Usuń
  7. Lilianna ruszyła do ataku. Strzeżcie się.

   Usuń
 3. starałam się pisać tak, jak wy w swoich komentarzach jak i notkach ;) jak widać mi się udało^^ ten komentarz odzwierciedla was i wasze podejście ;) chcecie być taaacy super, jak tez chce być super :D apsik. znowu ta alergia.

  Co do anonimowości, wy też jesteście anonimowi ;) jak będzie publikować swoim imieniem i nazwiskiem to możemy pogadać ;) login tym nie jest, a więc anonimki, z loginem czy bez każdy skacze wysoko i piska na wszystko ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, ta ironia i ten sarkazm. Długo ćwiczyłaś? Niestety do ekipy Sznaucerka wiele Ci brakuje. My mamy styl, klasę i jesteśmy wysublimowani, na poziomie. Z tym trzeba się urodzić. Ty kiedyś będziesz zapomniana, podczas gdy my tworzymy historię. Tak.

   Usuń
  2. Muahahowanie, ból dupki i bełkot to jeszcze nie sarkazm.

   Usuń
  3. Roza Hathaway29 lipca 2013 14:19

   Tworzycie historię? Naśmiewacie się z pamiętnika jakieś dziewczynki z podstawówki i to jest ta ,,klasa'' i ten ,,styl''? Skoro jesteście ,,na poziomie'' nie wyśmiewajcie dzieci... To jest żałosne, to co wy robicie.

   Usuń
  4. Zalosne to jest to, ze cie matka poroniła.

   Usuń
  5. Hito de la Luna30 lipca 2013 22:37

   Nie wstyd ci tak pisać w ogóle? Weź się nad sobą zastanów bo to już jest poniżej krytyki!

   Usuń
 4. styl i klasę pokazujecie w dyskusjach pod swoimi tekstami jak i na innych blogach ;p czasem proponuje do nich wrócić gdy piszecie do kogoś o "poziomie". taaak, moim ostatnim pragnieniem jest należeć do waszej ekipy wysublimowanych sierściuchów. Poziom? Gdzie? :D nie zauważyłam. Historię tworzył Piłsudski, wy jesteście kolejną grupką osób próbujących zaistnieć w internecie, aby dać upust waszej ironii i cynizmowi ( niektórym to się na prawdę udaje i to z klasą, ale niestety nie tutaj :) i jak widzę wasze ego jest większe niż wasza kreatywność, ale trzymam za was kciuki, naprawdę. Zwierzęta, mój drogi, a jak widzę lubisz się z nimi porównywać nie mają klasy, stylu i "poziomu" (jest w ogóle jakis poziom nakreślony w sferze blogowania? Ominęło mnie coś?), z króliczków jest dobre mięsko, trzymane w klatkach mało wiedzą o życiu,lubią gryźć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny doktorze Plague, udowodnij, żeś nie sierściuch, przysięgając na prawdę.

   Usuń
  2. "Zwierzęta, mój drogi, a jak widzę lubisz się z nimi porównywać nie mają klasy, stylu i "poziomu"" - Szpady w południe czy pistolety o świcie?
   "z króliczków jest dobre mięsko, trzymane w klatkach mało wiedzą o życiu,lubią gryźć..." - Głębokie jak kałuża. Poproszę o jeszcze trochę tych mądrości, chcę wiedzieć, jak żyć.

   Usuń
  3. Mogę przysięgać nawet na kłamstwo! Muszę przyznać, że ubaw jest tu przedni. Sznaucerek ostatnio chodzi wyjątkowo najedzony! A teraz przepraszam; obiecałem mamie, że w wakacje codziennie zrobię trochę zadań z matematyki, żeby w przyszłym roku dobrze napisać testy gimnazjalne.

   Usuń
  4. Przysięgam na mą cześć, że naleśniki są dobre, a musztarda do niczego!

   Usuń
 5. z serii "wyrasta mi z głowy"
  http://4.bp.blogspot.com/-aWawNs5Vbbc/UfAn4Lt54pI/AAAAAAAAAa4/G-Ynz1qfvws/s758/Fornella2.PNG
  Odpowiedzialna za to cudo: http://fabrykaszablonow.blogspot.com/2013/07/91-100-you-my-life-my-everything.html  niech bigos będzie z wami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba wiem, skąd ałtorka brała inspiracje. http://bi.gazeta.pl/im/9/6163/z6163419O.jpg

   Usuń
  2. Z głowy wyrasta mi krużganek.

   Usuń
  3. Biedny Stu. :C

   Usuń
  4. @Krulik: każdemu się może zdarzyć. STAŁA CZUJNOŚĆ!!!

   Usuń
 6. i oto mamy dyskusję na poziomie, na miejscu blogerek zbojkotowałabym blog na którym gimnazjaliści próbują oceniać innych, wyszukiwać ich błędy i bawić się w nauczycieli języka polskiego, którzy sami potrzebują nauczyciela. Jak widać ubodło was głęboko, miło mi. A próby wyjścia z tego z humorem nie powiodło wam się :)Myślałam, że znajdę tu coś ciekawego. No cóż, będę kończyć, cieknie mi z nosa od tej alergii. adieu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie, skoro twierdzisz, że cokolwiek z Twojego bełkotu nas "ubodło" :).

   Usuń
  2. Ci gimnazjalisci, o ktorych mowisz maja wiecej w glowie od ciebie.

   Usuń
  3. Powiedz... jak wyglądałby "bojkot" tego bloga?

   Usuń
  4. Bojkot bełkotem. Jeszcze gorszy niż tortury tortem.

   Usuń
  5. @Leleth, myślę, że na odpowiednich blogaskach pojawiły by się kółka "Bojkotuję Sznaucerka". Sądząc po poczuciu wyższości nad gimnazjalistami, Anonim we wrześniu zawita do klasy pierwszej liceum/technikum/zawodówki.

   Usuń
 7. i jak się czuje zjechany sznaucerek? :D taka sama reakcja jak blogerek pod waszymi postami xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widać na załączonym obrazku, Sznaucerek ucieka z podkulonym ogonem.

   Pozdrawiam,
   dK

   Usuń
  2. Te cięte riposty sprawiły, że wyglądam, jakby ktoś przejechał po mnie kosiarką. Musiałem złożyć mojemu fryzjerowi nadzwyczajną wizytę, bo jak z tak poszarpanym futerkiem mam się pojawić na mieście?

   Usuń
  3. Sławny blogger to sobie może pozwolić na takie luksusy.

   Usuń
  4. Ach, to te hordy śmiesznych dzieci miały nas zjechać? Człowiek codziennie dowiaduje się czegoś nowego... Cóż, uczymy się przecie całe życie!

   Usuń
  5. Na waszym miejscu czułabym się tak zjechana, żeby udać się na blogaski "hejterów" i rzucać tam wysublimowanymi pojazdami z anonima.

   Usuń
  6. Co powie na to papież, że tak zjechali jego sługę?

   Usuń
 8. trafiła kosa na kamień xd tylko nie skomleć za głośno xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje komentarze tutaj są żenujące. Nie widzisz, że wszyscy mają z ciebie bekę? Wydaje ci się, że jesteś cięta, a dostarczasz tylko powodu do śmiechu i to nie dlatego że twoje komentarze są śmieszne, a dlatego że jesteś żenująca. Nikogo nie obchodzi to, co piszesz. Jesteś nudna. Pogódź się z tym.

   Usuń
  2. [2], ale wyjąwszy to "nikogo nie obchodzi..." - zrobiłaś mi tym dzień, Balaclavo.

   Usuń
  3. die_Kreatur, mój komentarz był skierowany do Anonimowego.

   Usuń
  4. Muszę uprzejmie zauważyć, że komentarz Balaclavy. jest dość prosty do zrozumienia i widać, do kogo go kieruje.

   Usuń
  5. Nie wiecie, co to znaczy zaawansowana paranoja. *potok łez*
   Tak, teraz to ja też już widzę. Przepraszam.

   Usuń
 9. Balaclava a ty to kto? Lilianna z nowym kontem? Bo piszesz jak ona... twój post jest tak niepodobny do tego jak piszą zwierzaki sznaucerka i resztki jego fanów xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, tak się składa, że mój komentarz był skierowany do ciebie. Przykro mi.

   Usuń
 10. a mi wcale :D jest mega beka z was i beka ze mnie, trudno ci pojąć ten stan rzeczy? ;p staram się tylko wyrównać z wami poziom, jeśli jestem żenująca, dziękuję, widać mi się udało :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bardzo ich nie znosisz, a mimo to chcesz być na ich poziomie. Seems legit.

   Usuń
  2. Chyba się nie zniżyłaś do poziomu Sznaucerka, ich żartów nie trzeba tłumaczyć, twoje już tak. Tym gorzej dla nich.

   Usuń
  3. To do ich poziomu można się jeszcze ZNIŻAĆ? Beka, hahahah. Do ich poziomu trzeba się DOKOPAĆ.

   Usuń
 11. Ohhahahhahaha. Jeden lepszy od drugiego ;D Myślą, że fejm i te sprawy. Brakuje wam na boczku tylko statystyczki, żeby pokazać jak wielu ludzi was uwielbia. SB, jakieś denne i kiczowate kółka. Może jeszcze licznik osób online? Oh tak! WYWIADER, bo przecież gwiazdy mają WYWIADERY. Pudelek zawsze będzie portalem plotkarskim, ale mimo wszystko oni mają "klasę" (w cudzysłowie, bo jak szmatławiec ma mieć klasę?) - wy nawet takiej klasy nie macie. Co najwyżej w szkole jak już do niej wrócicie XDDD bo jest to wam bardzo potrzebne. Ciskacie się po ludziach z pasją, co realizują marzenia i piszą dobrze. Mają czytelników i są lubiani i po prostu sprawia im to frajdę, a wielu z nich naprawdę ma potencjał literacki. Macie ból odbytu, że waszych blogów nikt nie czytał? Że wchodziły na niego tylko boty lub nie umiecie sklecić dwóch zdań jakiegoś opowiadania? Właśnie tak robią niedowartościowane pryszczate małolaty. Błagam, tytołowanie się jakimiś doktorami i innymi magistrami to takie parcie na bycie fajnym - "oh oh kim to ja nie jestem" - a tak naprawdę jesteście pośmiewiskiem internetów. Patrzcie, te wasze wielkie obrończynie nawet was w obserowanych nie mają. Czyżby się was wstydziły? Jakoś im się nie dziwię. hahaha :D W komentarzach ciągle się powtarzacie i piszecie, że was to dziewczynki nie rusza, ale na bank teraz już wiecie, że wasz cały sznaucerek był jednym wielkim niewypałem. Pozdro, lamusy ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uśmiałem się jak dzika norka.

   Usuń
  2. Właśnie pokazujesz swój poziom, Króliku (piszże poprawnie bo takie silenie się na oryginalność wcale nie jest mądre) - "ha ha ha, napiszę taki smieszny komentarz i pokażę, że mnie to nie rusza. Bo jakbym jeszcze zaczął dyskutować, to okazałoby się, że jestem głupszy" :((

   Usuń
  3. Skąd wiedza, że ekipa BS to dziewczyny?
   Skąd wiedza, że ekipa BS chodzi do podstawówki/gimnazjum/liceum?

   Usuń
  4. Kiedy wy zrozumiecie że ekipa sznaucera to trolle tak jak cały ich blog? Robicie dokładnie to czego oni chcą.

   Usuń
  5. Hito de la Luna.30 lipca 2013 22:25

   Troll trollem a chamstwo chamstwem. Może i jesteśmy dla nich pożywką, ale muszą wiedzieć, że ludziom się nie podoba to co robią!

   Usuń
  6. ludziom się nie podoba działalność sznaucerka? o sandałki jezuskowe

   Usuń
  7. Rany. Na pewno zmieni to ich cały światopogląd. Przejęłam się.

   Usuń
  8. co teraz zrobią? czy zamkną bloga? czy pójdą się wyspowiadać i odbędą pieszą pielgrzymkę do Kalkuty w ramach odkupienia?

   Usuń
  9. Pielgrzymka na kolanach, tak, tak.

   Usuń
  10. Jak pielgrzymka to tylko przy tej nucie!

   Usuń
  11. Bo Ty wcale nie jesteś prawdziwym doktorem!1!!11! XD Anonimki, proszę, więcej. Ja tak mało wiem o życiu, nauczajcie!

   Usuń
 12. o kurde, ja pierwsza zaczęłam, ale widzę, że nadchodzą inni :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No sorry, trzeba pokazać tym troglodytom, że ludziom nie podoba się ich głupia działalność :/

   Usuń
  2. Słusznie prawisz! I właśnie po to powstają blogi takie jak ten!

   Usuń
  3. A to, że prawie wszystkie komentarze Anonimów są pisane identycznym stylem, to przypadek.
   Jesteś Niną, Mandarynką, Lilianną, Dominiką, czy znajomym dziennikarzem?

   Usuń
  4. A gdzie tam, to Krulik z Plague i Nikki nabijają sobie statystyki. Przecież nikt nie byłby tak głupi, żeby robić to na poważnie.

   Usuń
  5. Pokaż więcej. Idź na całość. Zdejm kapelusz!

   Usuń
  6. Tak. Przepraszam. Tak naprawdę to ja jestem Lilianną M. Scott. Sileano, czym się zdradziłem?

   Usuń
  7. Szybka Ci zaparowała.

   Usuń
  8. Oh, to z nadmiaru emocji! (Gdzież ty mi się patrzysz!?)

   Usuń
  9. Rozumiem. Masz czarujące spojrzenie, moja droga.

   Usuń
  10. Chcesz się umówić na kawę z wkładką?

   Usuń
  11. Mmm-hmm. Cykuta czy arszenik?

   Usuń
  12. wkładka hormonalna
   naprawdę analna
   Sileana sie cieszy
   gdy Plague do niej bieży
   seksy na sznaucerku
   o borze, o jejku
   może świat będzie lepszy
   gdy się go trochę popieprzy

   Usuń
  13. Rytm spieprzony, rymy się nie rymują, pointa bez sensu. I po co było się produkować?

   Usuń
  14. po co się produkować
   gdy można nurkować
   powiedziała krowa
   nie do końca zdrowa
   potem płetwy założyła
   i do morza pobieżyła

   Usuń
 13. a Krulik ma tutaj 10 kont jako doktur, rejwen, anonim, hito de la luna i die kreatur. Rejwen jesteś idiotką.

  OdpowiedzUsuń
 14. ups, brakuje jeszcze pięć loginów anonimów.

  OdpowiedzUsuń
 15. Rejwen, jesteś łyżką. :P:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takich chwilach wszyscy jesteśmy łyżkami.

   Usuń
  2. Wypraszam sobie, drodzy kompani. Ja jestem nożem.

   Usuń
  3. Hito de la Luna30 lipca 2013 22:40

   Co to w ogóle za durny pomysł? No way! Nie tytułuję się DOKTOREM, ale mam wrażenie, że mam więcej przyzwoitości niż oni wszyscy razem wzięci. BRZYDZĘ SIĘ takimi ludźmi. Aż mnie krew zalewa.

   Usuń
  4. Tak, zgadzam się z tobą. To skandaliczne i nieludzkie. Na gilotynę!

   Usuń
  5. krew zalewa
   umrzeć trzeba
   trumna kupiona
   dupa spalona
   siedzi se w urnie
   i czeka dumnie

   Usuń
  6. Hito de la Luna.30 lipca 2013 22:48

   I co, Doktórze Mjut? To jakaś "mądra" parodia tego polonisty i językoznawcy? Zmartwię cię, ale daleko ci do niego! Serio, jak tak patrzę na niektóre komentarze, to zastanawiam się, czy społeczeństw nie powinno się czyścić z niedorobionych elementów.

   Usuń
  7. Tak, wiemy, Lilianno/Dominiko, powinno się nas zamknąć w specjalnych ośrodkach i wyprysznicować. Zrozumieliśmy za pierwszym razem. Heil.

   Usuń
  8. Hito, Doktór tytułuje się DOKTÓREM, nie DOKTOREM. To duża różnica. Ale przecież wiadomo, że w internecie nie ma mężczyzn i nie ma osób poniżej 20 roku życia, więc skąd tam jakiś doktor?

   Usuń
  9. A tak w ogóle to proszę mnie nie posądzać o bycie łyżką. Gdzie mi tam do Łyżki. Nawet do Pionka Sileany nie dorastam.

   Usuń
  10. Hito de la Luna.30 lipca 2013 22:52

   Nie jestem żadną z tych osób! Nie życzę sobie takich oskarżeń. Ale jak mają podobne zdanie do mojego, to chętnie z nimi porozmawiam. Sugerujesz, że popierałam nazistów i Hitlera!? Skoro o tym myślisz, to sama masz chyba coś z głową. Wiesz, że istnieje taka rzecz jak RESOCJALIZACJA? To miałam na myśli, pisząc o czyszczeniu.

   Usuń
  11. sileana a nie pomyślałaś, że wypowiadają się tu tez takie osoby co nie mają żadnych kont i nie prowadzą blogów, ale je czytują? jaka Dominika? Jaka Lilianna? Czujesz się prześladowana? Powinnaś się leczyć. Ale nie u doktóra mjuta ale u specjalisty.

   Usuń
  12. Powiem w waszym języku, obrończynie krzyża: ŻAL

   Usuń
  13. żal dupę ściska
   sram do ogniska
   wokoło lasy
   Hito nie ma klasy
   broniłem krzyża
   ale dziwka ryża
   ukradła mi sandała
   i do domu pognała

   Usuń
  14. Cóż za pyszna chryja, omnomnomnom.

   Usuń
  15. sandał, twoja poezja mnie urzekła.

   Usuń
  16. Sandał, nie szukasz pracy?

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. kopakabana zjadłem banana

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja to w sumie też chciałabym wiedzieć, gdzie ten wielki pojazd na Sznaucerka. Kto i gdzie napisał coś, co ma niby sprawić, że Sznaucer podkuli ogonek? Hm?

  OdpowiedzUsuń
 19. Hito de la Luna30 lipca 2013 22:57

  Super. Człowiek napisze swoje zdanie i zaraz jakiś debil się podszywa. Super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. debil się podszywa
   smaga mnie pokrywa
   z tych twoich komci
   odrazą z nich trąci

   Usuń
 20. czytnij se prześmiewczy koment nr dwa pod tym postem. ejmen. no a potem pognało. sznaucerek jedzie po ludziach, ludzie jadą po sznaucerku hua hua hua

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pod postem komć drugi
   śmierdzi jak osrane pługi
   se go czytnąłem
   i trochę przysnąłem

   Usuń
  2. A potem sznaucerek jedzie po ludziach jadących po sznaucerku. A potem ludzie jadą po sznaucerku jadącym po ludziach jadących po sznaucerku. A potem sznaucerek jedzie po ludziach jadących po sznaucerku jadącym po ludziach jadących po sznaucerku. Da capo al fine.

   Usuń
  3. po mjucie jadą
   zaraz dojadą
   na włości swoje
   śmierdzące gnojem

   Usuń
 21. Dobra, żabki. Koniec zabawy. Po 23, idźcie spać. Ja też już idę, bo mama będzie na mnie krzyczała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Ale jeszcze dobranocka!

   Usuń
  3. Ja też idę, w przyszłym roku szkolnym omawiamy "Akademię Pana Kleksa", a ja nawet nie zaczęłam czytać. :'(. Jak się mama dowie to dostanę szlaban na komputer i blokadę konta na Tibii.

   Usuń
  4. Dobranockę zdjęli. Co najwyżej prześcieradło rzuci się na drewutnię i projektor wyciągnie z pawlacza.

   Usuń
  5. Pocytaj mi, mamo...! I Kjujicka ciem.

   Usuń
  6. dobranocka
   stawiam klocka
   na nocniku
   przy śmietniku
   a pan kleks
   zjadł mi keks
   więc zagram w tibię
   z moim kiblem

   Usuń
 22. a jak się ocknąłem
  to se cmoknąłem
  pal licho jęknąłem
  i ekran liznąłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sandały tworzę tylko poezję okazyjną wstrętny kopiarzu

   Usuń
 23. Piernikowe Ludki30 lipca 2013 23:25

  Jak tak patrzę na logo wywiadera, to ono jest bardzo erotyczne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. logo wywiadera
   stworzone przez portiera
   jest takie erotyczne
   że aż z rozkoszy krzyczę
   szaleją dziewki
   i grubas krzepki
   dupy ich bolą
   gdy pływają gondolą

   Usuń
  2. Nie wiem, co jest erotycznego w zjadaniu twarzy :(.

   Usuń
 24. mjut to wymjociny pszczół hahahahahhahahahhaha łyso wam

  OdpowiedzUsuń
 25. Kiedy kolejne "Mondrości Rzyciowe", Doktorze Plague?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spam spamem, impreza imprezą, ale odpowiedzi nie ma.

   Usuń
 26. a jak ktoś wam powie coś niemiłego to pokażcie rozprostowaną dłoń i powiedzcie 'lustro!'
  wtedy przytyk się odbije i trafi w przytykającego.
  dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 27. Sandał, aj law ju. :D

  OdpowiedzUsuń
 28. na gondoli na gondoli
  sandał z koniem się ... kołysze
  aż zasłyszy jęki trzy
  liźnij futro
  będę zły

  OdpowiedzUsuń
 29. PIĘĆ SERDUSZEK, JEDNO BICIE, ŁAN DAJREKSJON PONAD ŻYCIE <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Krulik masz błąd w nicku pisze sie Królik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mylisz się. Pisze się "Krulik.".

   Usuń
  2. Czekaj, zaraz sprawdzę...
   Krulik.
   Napisało się? Napisało. Więc się pisze.

   Usuń
  3. Spadłam z krzesła, anonimku. Skoro już chcesz być takim zapalonym fanem poprawnej pisowni, to Ci powiem, iż zdanie kończymy kropką.

   Usuń
 31. Jeśli natychmiast nie usuniecie tego bloga to mój znajomy haker was załatwi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niezły tekst na kółeczko. Może tylko go trochę skrócisz?
   Taki suchar że aż tost! HAHAHAHA

   Usuń
  2. Proponuję skrócić następująco: "Jeśli nie bloga to haker was"

   Usuń
  3. Ostatnio hakerem groziła nam sakrolina121 vel. MissJulaa, podając się za swoją siostrę, bo sama była w tym czasie w śpiączce. Brakowało mi tego.

   Usuń
 32. A ja proponuję nic nie skracać, tylko usunąć to gówno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwońcie po szambowóz! Zadzwońcie po szambowóz!

   Usuń
  2. Możesz zacząć od swojego komentarza.

   Usuń
 33. Inny anonimowy31 lipca 2013 16:49

  Anonimowy, spamujemy sznaucera?

  OdpowiedzUsuń
 34. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 35. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

   Usuń
  2. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

   Usuń
 36. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 37. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 38. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAMSPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 39. SPAAAAAAAM!!!31 lipca 2013 16:54

  SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 40. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

   Usuń
  2. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

   Usuń
 41. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM a co mi tam, pomogę...

  OdpowiedzUsuń
 42. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM gupi sznaucer!

  OdpowiedzUsuń
 43. nienawidze kreatury31 lipca 2013 16:55

  SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 44. krulik to debil31 lipca 2013 16:56

  SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 45. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 46. mjut sie omjucił31 lipca 2013 16:56

  SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 47. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 48. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 49. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 50. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

   Usuń
 51. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 52. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 53. Inny anonimowy31 lipca 2013 16:58

  SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 54. grożę hakerem
  bo jestem zerem
  śmierdzą mi gacie
  gdy siedzę na czacie
  i sikam ze strachu
  i chcę iść do piachu
  gdy anonim grozi
  że spam przywozi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś moim mistrzem.

   Usuń
 55. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

  OdpowiedzUsuń
 56. SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM nudno mi, to też wam ponogę.

  OdpowiedzUsuń
 57. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, czyżby ktoś zapomniał się wylogować przed spamieniem?

   Usuń
  2. Droga Ninko, zanim zaczniesz spamować jako Anonimowy i usuwać swoje komentarze, wiedz, że i tak znam ich treść, bo przychodzą na maila. UPS...

   Usuń
  3. Hahahahhahahaha <3333 Ninka.

   Usuń
  4. To trochę jakby kleks w majty?

   Usuń
  5. tak jakby kleks w majty
   ma trzy gigabajty
   śmierdzi z daleka
   wydała go kaleka
   muszę uciekać
   bo będę się wściekać
   gdy odór poczuję
   to wykituję

   Usuń
 58. Sileano, zaspamowali nam rozmowę. A ja pragnę zadedykować ci piosenkę, moja droga!

  OdpowiedzUsuń
 59. Mnożą się te komcie jak króliki. Za dużo kapusty, drogi Sznaucerku. :o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jedz smalec

   Usuń
  2. za dużo kapusty
   twój umysł jest pusty
   śmierdzą ci stopy
   jak niemyte chłopy
   masz w nosie włosy
   używaj kosy

   Usuń
 60. ogórki z kisły

  OdpowiedzUsuń
 61. pan łapie kleszcze

  OdpowiedzUsuń
 62. muchy jedzą oczy

  OdpowiedzUsuń
 63. nie patrz, bo leci

  OdpowiedzUsuń
 64. szambo pływa

  OdpowiedzUsuń
 65. śpiewaj, bo umrzysz

  OdpowiedzUsuń
 66. kiełbasa podsuszana

  OdpowiedzUsuń
 67. smrodu nie było i cisza straszna

  OdpowiedzUsuń
 68. makaron z tasiemca

  OdpowiedzUsuń
 69. jak myślicie, przeżyjesz?

  OdpowiedzUsuń
 70. dali mi banana

  OdpowiedzUsuń