Nakarm Sznaucerka

Jesteś w posiadaniu gorącej informacji i chcesz się nią podzielić ze wszystkimi? Pisz!

e-mail: blogowy.sznaucerek@gmail.com

GG I: 47050086 (Krulik.)
GG II: 47047649 (Doktór Mjut)
GG III: 48521012 (Plague Doctor)

Albo po prostu zostaw tutaj komentarz.


102 komentarze:

 1. Nowy rok, nowe donosy, a stare do kosza? ;)

  Katalog razem z przejęciem roli admina przez Midori umiera. Dziwczę co prawda z łaską ogłoszonka wstawia, ale przy innych czynnościach chyba korona z głowy spada, bo nawet odpisać na komentarze i maile nie łaska. Na pal.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Zaś najbliższy projekt o którym już osoby spostrzegawcze wiedzą będzie miał miejsce 27 Stycznia o 18:00 i nosić będzie nazwę ART JET. Ekspozycja ta będzie kwintesencją sztuki. ART JET to coś czego jeszcze blogosfera nie widziała, to coś o czym od zawsze marzyłam, ale dopiero teraz odważyłam się na ten krok, krok do poznania samej siebie."

  http://coneq.blogspot.com/2014/01/245przeom.html

  Sznaucerek niech się szykuje, bo pani prawniczka zaskoczy wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytam ten cały kwikaśny wpis i czegoś nie rozumiem.

   "bowiem również w kwestii blogowania mam mnóstwo planów. Największy już 1 Lipca ( VI Rocznica Narodzin JET - och to będzie niezapominana impreza i będzie bardzo bardzo gorąco !). "

   Czym jest IMPREZA W NECIE?

   Usuń
  2. Końcówka najlepsza!

   "Data również nie jest przypadkowa bowiem przypada ona w 2 rocznicę imprezy "Confession JET" (Spowiedź JET) która aktualnie jest moją ostatnią i zarazem najbardziej tajemniczą imprezą. Jest to pewien symbol do klucza, którego możliwość poznacie będziecie mieli 27 Stycznia o 18:00.

   Jak rozumieć ostatnie zdanie?

   Usuń
  3. LOL, fanki jej bloga już się nie mogą doczekać. Zupełnie jak fanki Venetii. Czy one nie widzą debilizmu w tym tekście?

   Usuń
  4. "bowiem również w kwestii blogowania mam mnóstwo planów. Największy już 1 Lipca ( VI Rocznica Narodzin JET - och to będzie niezapominana impreza i będzie bardzo bardzo gorąco !). "
   Szósta rocznica narodzin Jet... Eeee, ta dziewczyna ma sześć lat? xD
   Och nie, 27 styczeń to moje urodziny! :O

   Usuń
 3. http://konsultacje-literackie.blogspot.com/
  [i]„Konsultacje przy Kawie” to pierwsza tak innowacyjna usługa na rynku ocenialni internetowych. Oferujemy wysokie standardy, zindywidualizowane podejście do tekstu oraz przyjazną atmosferę. Nasza usługa obejmuje wystawienie wstępnej krytycznej opinii na temat utworu, a także dodatkowe konsultacje w razie potrzeby. Wszystko to dostępne jest w doskonałej cenie 00,00 PLN bez żadnych ukrytych kosztów! Sprawdź nas już dziś na http://konsultacje-literackie.blogspot.com[/i]
  Blogosfera to taki sirius biznes, że zainteresowały się nią wielkie korporacje oh wait

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na blogach jest inne kodowanie???

   Usuń
  2. Oho, widzę, że ktoś podchwycił mojego njusa z susa, a miałam wstawiać i tu.
   W każdym razie, polecam też inne zakładki:

   Drogie Autorki, Drodzy Autorzy, Szanowni Klienci!

   Niniejszym ogłaszam rozpoczęcie działalności na blogu „Konsultacje przy kawie”. Moim celem jest pomoc początkującym literatom w szlifowaniu ich pisarskich umiejętności, dopracowaniu warsztatu, a może nawet stworzeniu wiekopomnego dzieła, które zajmie poczesne miejsce w kanonie literatury światowej. Cel ten zamierzam jednak osiągnąć w sposób różniący się od metod licznych blogowych ocenialni.

   Szanowni Klienci!

   Proszę pamiętać, że nie zgłaszacie w tym miejscu bloga do tradycyjnej ocenialni. Moim zadaniem nie jest bowiem wystawienie Wam oceny według jednego szablonu stosowanego niezmiennie do wszystkich zgłoszonych utworów. Konsultant do każdego bloga podchodzi indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami autora, wyłuszczonymi w zgłoszeniu, przy czym jego opinii nie należy traktować jako ostatecznego werdyktu, a jedynie jako wstęp do kulturalnej, rzeczowej dyskusji mającej na celu wypracowanie optymalnej drogi rozwoju autora.

   Jak oceniam?

   Subiektywnie przy zachowaniu możliwie maksymalnego obiektywizmu. Przy analizie tekstu literackiego zawsze zwracam baczną uwagę na konstrukcję postaci, posługując się w dużej mierze teorią klasycznej psychoanalizy. Na utwór mogę spojrzeć ponadto pod kątem: strukturalizmu, feminizmu, dekonstrukcji, nowego historycyzmu oraz postkolonializmu (przy zawężeniu jednakże terminu do krajów byłego bloku wschodniego).


   Konsultant może odmówić konsultacji w przypadku, gdy:
   [...]
   stwierdzi zbyt niski ogólny poziom zgłoszonego utworu (w tej sytuacji klient otrzyma linki do ocenialni, które pomagają początkującym autorom)

   Cudo, panie.


   A kodowanie jest w < >.

   Usuń
  3. Nie mogłam się oprzeć ^^
   Dzięki wielkie za informację, Leleth!

   Usuń
 4. http://shiibuya.blogspot.com/2014/01/nowy-rok-nowe-wyzwania-nowe-spojrzenie.html?m=1
  Blogosfera ma swój wielki dzień...

  OdpowiedzUsuń
 5. http://grafika-tu-i-tam.blogspot.com/2014/01/amor-amor-amortrixie-verdass.html
  Z jedenastoletnim dzieckiem jako ,,szabloniarką"... No, nieważne. Powiem tylko, że ómarłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam - a jej tatuś to informatyk policyjny.

   Usuń
  2. Jezu, kocham to zdanie, namierzy mi kompa i co wtedy?! :C

   Usuń
  3. Mała gównomrzawka na chacie, połowa przepadła, ale specjalnie nauczyłem się screeny robić z Macbooka (szpanuje *.*)
   Kszak.

   Usuń
  4. Z jedenastoletnim dzieckiem? To jak kopanie kotka.

   Usuń
  5. Jak na 11-latkę, to szablony ujdą, no ale pisanie...

   Usuń
 6. Ktoś ukradł Jill nazwę jej szałasu! Na stos z nimi!
  https://www.facebook.com/zaczarowane.szablony?ref=hl
  http://oi41.tinypic.com/2ccufpu.jpg

  OdpowiedzUsuń
 7. http://mala-wredna-dziewczynka.blogspot.com/
  Lolz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniała ocenka oraz Szlafrok i jego dbałość o kulturę internautów tudzież małe litery mające sens "para-literacki".
  http://ostrze-krytyki.blogspot.com/2014/01/205-porno-paradiso.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS Wrzucam jeszcze treść komci ałtorki, bo skasowała.

   "Odpowiem, jeden jedyny raz. Nie dlatego, że wasze słowa wzbudziły we mnie jakiś przestrach czy cokolwiek. Nie rozumiem w ogóle, po co się tak na ten temat rozpisywaliście, skoro wasze opinie nie traktuję poważnie. Oznaczam je raczej jako mały, nic nie znaczący dodatek. Poprawianie błędów jest zadaniem nauczyciela. Takiego posiadam, zresztą jak każdy uczeń i to on wyznacza mi je wyznacza. Śmiać mi się chciało z tych waszych wszystkich wypowiedzeń. Uważacie, że nie umiem interpunkcji i popełniam dużo błędów. Cóż, dziwne myślenie. Po pierwsze na uwagę weźcie mój wiek - nie mam tyle lat ile inne oceniające. Można nawet powiedzieć, że jaki poziom teraz stosuję jest idealny, przewyższający do klasy, której chodzę. Ha! Teraz natomiast przytoczycie, że pewnie jestem pod tym względem kłamię. Wcale tak nie jest. Nie chcę się przechwalać, nic mówić, bo i tak wasze zdanie, przecież ma NAJWIĘKSZE znaczenie. Podam tu przykład testu literackiego, który dzisiaj otrzymałam. Dziwnym trafem miałam maksymalną liczbę punktów, a sama nauczycielka oceniła moją pracę i interpunkcję, na naprawdę wielką pod kwestią klasy do jakiej chodzę ( 3 osoby w tym ja, mieliśmy najlepszą interpunkcję w całej klasie, która jest największa w całej szkole ). Przy czym dodam, że dana pani, pod względem charakteru nie jest łatwa - dużo wymaga, ocenia bardzo srogo. Jej opinia jest dla mnie o stokroć ważniejsza od waszej. Proszę tu nie mówić, że nie umie oceniać, bo musiała ukończyć studia i ma doświadczenie z literaturą, a umiejętności są o wiele lepsze od waszych. "[...] którego się przyjęło WIEDZĄC, że ma liche zadatki, no nie oszukujmy się, na oceniającą (a przynajmniej musi do tego dojrzeć)" - to całkowicie powaliło mnie z nóg. Więc uważasz, że nie powinnam się do tego brać, odpuścić? Twoje myślenie zostawia wiele do życzenia. Każde zajęcie, pasja, wymaga wiele wyrzeczeń i odwagi. Więc, jeśli teraźniejszy mistrz olimpijski kiedyś nie umiał np. skakać na nartach i jeździł okropnie, znaczyło, że nie może tego robić? Jeśli każdy człowiek by tak uważał, świata by nie było. Dosłownie. Kto by się zajął nauką innych, kto reprezentował by dany kraj jak nie jego reprezentant? "

   Usuń
  2. "
   Do autorki bloga, który oceniałam - myślisz, że jestem wyszukiwarką, że powinnam wiedzieć iż twoja strona wzięła się od nazwy piosenki? No przepraszam, nie mam żadnego obowiązku w tym, mam inne ciekawsze zajęcia. Tak, powinnaś była to napisać w jakieś podstronie, ale tego nie napisałaś. Jaka szkoda... Pomińmy to, a zajmijmy się częścią jakże banalnych powtórzeń. Dobra, można celowo je robić, ale w twoim przypadku w większości są po prostu "bardzo" niepotrzebne. Są one powtórzeniami, prawda? Sama to przyznałaś. To, że były celowe mnie nie interesuje. Ważna jest ogólna treść zdania, a te twoje "specjalne" są do bani. Można je zapisać w inny logiczniejszy sposób i ja do tego się odnosiłam. Nie rozumiesz moich zdań? Zrozumiałabym, jeśli to jakaś inna osoba nie rozumiała, ale autorka? Nie wymyślałam nic z kosmosu, wszystko było z twojego bloga, więc sorry, ale twojego toku myślenia nie rozumiem. Resztę, jakże mi przykro nie podsumuję, bo po prostu dokładnie waszych zdań nie sprawdzałam. Nie chciało mi się, ech... Wtrącenia, racja, powinnam robić przecinki, ale niestety nie znalazło się chętnych na to by mnie tego nauczyć. Już wspominałam - na wasze odpowiedzi co do tego komentarza nie będę odpisywać, więc nie widzę żadnego sensu w tym, aby na to odpowiadać.
   Ps. Nie, nie będę kuła się na pamięć gramatyki, bo WY tak uważacie. Mam inne zajęcia, ciekawsze, niż to co zaproponowaliście. Proszę też nie sądzić, że pisanie to moja jedyna pasja ( chociaż i tak bym ją tak nie nazwała ). Stanowi ona 1/100 mojego życia. Jeszcze tutaj dodam, że tak naprawdę, to co tutaj piszę i robię, to po prostu coś dodatkowego w moim istnieniu. Moim planem na przyszłość jest jazda konna i to ona zawiera najważniejszą część mojego istnienia. I wcale tak na początku super nie było! Też miałam problemy, nie doliczając że do dnia dzisiejszego mam alergię na sierść zwierzęcą. Jednak jeżdżę i kocham to, staję się coraz lepsza. Więc nie gadać mi tu, że jeśli coś się nie umie nie należy tego robić!
   Od razu dodam, że pisałam to na szybko i dwa razy bodajże, niepotrzebnie dałam nowy wyraz. Trzeba wyjaśniać, bo jeszcze by cie zabili... -,- "

   Usuń
  3. Jezu, dzięki, Leleth, zachowało się tyle dużo dobra. <3

   Usuń
  4. Kolejny popis intelektu:
   http://ostrze-krytyki.blogspot.com/2014/01/odmowa-niebianskie-pola.html
   "Muszę napisać oceny, więc odmawiam oceny" i "Jestem chora, nie mogę czytać o seksie".

   Usuń
  5. "Nie mogę czytać o seksie" nadaje się na kółko .-.

   Usuń
  6. http://ostrze-krytyki.blogspot.com/2014/03/208-bez-sarkazmu.html?m=1

   Trzeci Dżojs i Drugi Prałst w akcji <3

   Usuń
 9. http://natropiepottera.blogspot.com/
  Niezłe do Mondrości.

  OdpowiedzUsuń
 10. Masowe odejścia ;)
  http://grafika-tu-i-tam.blogspot.com/2014/01/fajnie-byo-ale-sie-skonczyopatricia.html#comment-form

  http://grafika-tu-i-tam.blogspot.com/2014/01/prawdavicki.html

  http://grafika-tu-i-tam.blogspot.com/2014/01/kiedy-jest-poczatekna-zakrecie-czeka.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Jejeje, patrzcie na ogłoszenia na Katalogu Graficznym!
  "ODDAM KATALOG W DOBRE RĘCE bleachowa@gmail.com". Czyżby ktoś tu się poddawał?

  OdpowiedzUsuń
 12. http://i-am-your-destiny.blogspot.com/
  Czyżby druga Wenecja?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zaczarowane-Szablony.blogspot.com - Cały czas są tu jakieś mini-aferki (ale zawsze) Np. było spięcie, że Jill zrobiła szablon podobny do Yassmine i ona ZUA nie przeprosiła i go nie zmieniła. Później na fejsbuczku była aferka o Zaczarowaną Grafikę (jak tak można? Tak podle odgapić nazwe! COTOZALUDY SĄ NA TYM ŚWIECIE?!) i jakieś teksty warte milion dolars: "Ty mi nie komciaj, bo cię nie lubię" a druga na to: "Już ci nigde nie odpowiem na komcia" To naprawdę trzeba wziąść pod lupę, one nie są normalne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Anonimowym powyżej! Ten szałas już od dawna ledwo się kupy trzyma. Teksty w komciach i na fejsbuczku najlepsze!

   Usuń
  2. A jednak się wydało! Betoniarki z Zaczarowanych Szablonów sprawdzają Sznaucerka 24/7 w obawie o pojawienie się ich betoniarni na stronie głównej. Oto tego wyniki: http://imageshack.com/a/img571/6475/7358.png

   Usuń
  3. Anonimku, gdzie to można konkretnie znaleźć? Szukałam i szukałam po nazwach osób, które się tam wypowiadały i na żadnej tablicy tego nie ma:< Niektórzy mają wrodzony dar wyszukiwania.
   Tak czy siak... Potwierdzam tę informację! Już jakiś czas temu pisały w szołtboksie u siebie o Sznaucerze, jasno z tego wynikało, że są pełne obaw. Zauważyliście, że Jill i reszta betoniarek z szałasu już o nic nie walczą? Przy okazji poprzednich konkursów, jakichś pojedynków, sond zawsze Zaczarowane były w górze, a przy jednym konkursie na grafika Jill zrobiła burzę, bo bleachowa anulowała sondę i zrobiła trzygodzinne głosowanie drogą mailową, w efekcie Jill nie wygrała z ilością głosów równą kilkadziesiąt (w sondzie było ich bardzo dużo), ale z głosami w liczbie dosłownie kilku. Betoniarki usunęły też linki do sond z bloga, bo już wiedzą, że są na cenzurowanym:p Sznaucer sieje strach w internetach!

   Usuń
  4. Znalazłam to w ich grupie. Mają fanpejdża i grupę na fejsbuczku. (taki fejm, co nie?) Już podaje linka: https://www.facebook.com/groups/133785913456701/?ref=ts&fref=ts
   Zresztą nie sądziłam, że tak szybko wyjdzie mój komentarz w ich oazie spokoju i miejscu chwały. A co do tej sprawy z sondami, to jakie to smutne! Pożal się borze, klękajcie narody! Nie ma sondy, cotobędzie, cotobędzie! Hajs im nie się zgadza? A może komuś spóźnia się okres?

   Usuń
  5. Super jest się wypowiadać nie znając tych ludzi no nie? Wkurza was Jill i cała reszta? To naprawdę nie ma przymusu zwracania na nich uwagi. Zawsze można ich olać. Taka malutka rada

   [B]

   Usuń
  6. Anonimowy 15 stycznia 2014 10:57 i 20 stycznia 2014 15:4620 stycznia 2014 16:53

   Chyba pora skończyć tę dyskusję. Robi się z niej już mały bigos, a po co dalej go ciągnąć. Widzę, że ktoś już zaczął temat na SB, nie wiem jak wy, ale ja odpadam... Wiem, że jako pierwsza rozpoczęłam tą niepotrzebną dyskusję, ale każde coś ma jakiś koniec. Tak jak w tym przypadku.

   Usuń
  7. Bigos jak bigos. Mało mnie to obchodzi. Prawda jest taka, że szałas jest durny i z całą pewnością zasługuje na wyśmianie.
   Same osoby, które kryją się pod tymi nickami w ZS mnie nie denerwują. Śmieszy mnie tylko to, jak bardzo uderzyła im woda sodowa od tego fejmu. Szablony poniżej przeciętnego poziomu, stoją w miejscu od wielu miesięcy i ich jakość zapewne nigdy się nie polepszy... To tak samo, jak Jet która robi takie gówna a nie ikony uważa się za nie wiadomo jakiego grafika. Przecież to jest śmieszne.

   Usuń
  8. Woda sodowa? To nie show-biznes i żadni celebryci. Nikt tu płaci 16 tys. za poród.
   Szablony mają dobre i ZS ma wiele dobrych kontaktów z autorami innych szabloniarni. Dzielą się informacjami, wiedzą, kodami, ciekawostkami. Jeśli chcesz - pomogą, czy to chodzi o kod css, javascript, html czy też może obróbka nagłówka. I nie trzeba być ich ziomkiem, a wystarczy po prostu zapytać na SB czy w zakładce "pytania".
   A jeśli uważasz, że uderzyła im woda sodowa do głowy, bo odmówili Ci wykonania szablonu po źle złożonym (milionowym!) zgłoszeniu, bo ludziom nie chce się czytać regulaminu, to sory memory. Nie ich, lecz Twój problem.

   Peppa

   Usuń
 14. http://demon-zadzy.blogspot.com/2014/01/udao-demon-zadzy-leci-na-poki-ksiegarn.html
  Mamy nową Ałtorkasię!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co, obstawiamy zakłady, Radwan czy Novae Res?

   Usuń
  2. To drugie

   Usuń
  3. Dzięki za info, wiemy od jakiegoś ponad półtora miesiąca.

   Usuń
 15. http://panda-graphics.blogspot.com/2014/01/ujawniamy-tajny-projekt-pandy.html

  TAJNY PROJEKT! UJAWNIONY!

  OdpowiedzUsuń
 16. Peppa błagam, to śmieszne. Niby jaką one wiedzą dysponują?! Niedawno powstał nowy blog, prettysmilex. Nawet on przerasta tamte szabloniary z szałasu umiejętnościami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam, że świat szabloniarek dzieli się swoją wiedzą, a przynajmniej z kontekstu zdania miało tak wynikać.
   Poza tym tak, mają wiedzę - ogromna ilość kodów, które razem z Avią/Jill/Rowi zrobiłyśmy czy rozgryzłyśmy, choć nie pojawiały się one w szablonach. A skoro jest to takie bagno i szałas to czemu ludzie tak bardzo ten blog lubią?

   Usuń
  2. Argument na poziomie "Jedz gówno, miliony much nie mogą się mylić".

   Usuń
  3. No bardziej zajebiście się tego nie da opisać. "Jedz gówno, miliony much nie mogą się mylić".
   ZAJEBISTE!

   Usuń
  4. Anonimowy członek rodziny Anonimowych22 stycznia 2014 20:24

   "(...)ogromna ilość kodów, które razem z Avią/Jill/Rowi zrobiłyśmy czy rozgryzłyśmy..."
   Zwróccie uwagę na słowa "zrobiłyśmy" czy "rozgryłyśmy". Peppo, skoro tak, to dlaczego nie zalogujesz się na swoje prawdziwe konto Blogger/G+ (bo przecież skoro należysz do ZS, to musisz mieć takowe) tylko podszywasz się pod jakieś randomowe imię rodem jak z jakiejś kreskówki? Mogę zacząć zgadywać, ale po co. Przecież ty i tak się tego wyprzesz. ;) Literówka? Nie sądze. No chyba, że to jakiś cytat, ale wątpię, bo raczej nie jesteś nowa w internetach, a zrobienie cudzysłowiu to nie jest dla Ciebie z pewnością rzecz trudna. :P

   Usuń
  5. Nie jestem w ekipie Zaczarowanych... Mam kontakt z dziewczynami i korzystam z ich pomocy zwłaszcza gdy tworzę karty postaci na grupowce lub chcę dodać jakiś gadżet do swojego bloga grupowego. Grafik komputerowy ze mnie taki jak z koziej dupy trąba.

   Peppa

   Usuń
  6. Anonimowy członek rodziny Anonimowych24 stycznia 2014 15:11

   Właśnie się nauczyłam, że nie warto rzucać słów na wiatr i czasami poprostu trzeba ugryźć się w język i się nie odzywać. No cóż, w każdym bądź razie, życzę powodzenia w użeraniu się z podobnymi anonimowymi co ja. :P A co do dziewczyn z ZS, do nich nic nie mam, tylko poprostu zdziwiła mnie ta "dziwna" odmiana tych słów. W rzeczywistości robią niesamowite szablony, jedne z lepszych na bloggerze.

   Usuń
 17. http://panda-graphics.blogspot.com/

  "Zrzekamy się praw autorskich do wszelkich grafik na blogu"

  i dysksuja w szałcie

  OdpowiedzUsuń
 18. Kreatywność oceniających nie zna granic. Od teraz króluje nowa zasada wyłączności. Kolorowe recenzje w swoim regulaminie głoszą:
  http://pl.tinypic.com/view.php?pic=26219gm&s=5#.Ut_dT7TdjIU

  Uwaga o idiotyzmie zasady została niemal natychmiast usunięta.
  Więcej idiotycznych innowacji na "recenzalni" (ocenialnia już wyszła z mody) pod adresem: http://kolorowe-recenzje.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Lulu

  OdpowiedzUsuń
 19. http://betujemy.blogspot.com/ - Betowanie splagiatowane, zwłaszcza regulamin.

  OdpowiedzUsuń
 20. get-around-this.blogspot.com to po prostu kopalnia mondrości. Niestety, nie jest to Dramione ani żadne ff potterowskie, tylko SasuSaku, parring z anime/mangi Naruto. Niemniej jednak uważam, że warto tam zajrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 21. http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2014/01/odmowa-oceny-bez-sarkazmu.html#comment-form
  Proust atakuje!

  OdpowiedzUsuń
 22. http://coneq.blogspot.com/

  Widział ktoś? Natłok obowiązków przytłacza da Vinciego morzosfery :( Ekscytująca wystawa ponadczasowych dzieł Jet Greco przeniesiona na Walentynki.

  OdpowiedzUsuń
 23. Katalog Ocenialni zdechł. Na amen.

  OdpowiedzUsuń
 24. Blog moje-abbey-road.blogspot.com splagiatowało wam kółeczka. Poza tym autorka na blogu wypisuje straszne głupoty i obraża ludzi. To chyba jakaś prowokacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwól, że odpowiem ci za pośrednictwem Morgana Freemana: http://i.imgur.com/IC3W3.gif

   Usuń
 25. http://grafika-tu-i-tam.blogspot.com/2014/02/mam-juz-dosc.html#comment-form
  http://krytyczna-biel.blogspot.com/2014/02/395-396-397-nowa-wita.html

  OdpowiedzUsuń
 26. Venecja w szpitalu, to na pewno jakaś straszna choroba...
  dramione-gdy-jestesmy-sami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. http://oceny-opowiadan.blogspot.com/2014/02/65-trzy-gwiazdkiblogspotcom.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio ludzie? Weżcie się ogarnijcie...

   [B]

   Usuń
 28. http://young-gunzz.blogspot.com/2014/02/15-i-want-to-be-your-oppa.html - what?!

  OdpowiedzUsuń
 29. Confession Jet miało się odbyć wczoraj, w walentynki i się nie odbyło. Bez żadnych wyjaśnień! Widać nie jesteśmy godni ujrzenia tak wysokiej sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 30. na sznaucerku napisali że go zamykają!

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy to nie wygląda znajomo? A może to?

  Czyżby poniżej godności szanownej Nauczycielki było szanowanie praw autorskich nie tylko swoich, ale także cudzych i wrzucenie chociażby głupich creditów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odgrzewane kotlety trochę, bo ani jeden, ani drugi kod nie został tam znaleziony. Jest mnóstwo instrukcji takich jak ta, większość autorów nawet nie wymaga creditu i co? Co z nimi zrobić? Zabić ich? Zgłosić do Ambasadorki Sprawiedliwości? ;)

   Kradzieże się zdarzają. Tutaj w szablonach używane są arty, których nie powinno się używać, bo nie mają takiej licencji. Tutaj kredyty ograniczają się do dwóch kont na deviantart.com i kilku blożków. A co z autorami zdjęć?
   Tutaj i tutaj można znaleźć wszystko: książki, płyty, filmy, gry i programy komputerowe...
   Możesz być w szoku, ale problem kradzieży nie dotyczy tylko naszego kraju. Tak robi się wszędzie. Mało kto kupuje dziś daną grę czy program i WIEMY O TYM. Ale oczywiście możesz dołączyć do Ambasadorki Sprawiedliwości JET, oburzać się na niesprawiedliwość, korupcję, kradzieże i przede wszystkim walczyć o prawa innych. To taki szczytny cel! Tylko po co? Co to zmieni? Ja wolę poszukać jakiejś upojnej ocenki czy nowego opcia do Mondrości.

   Usuń
  2. Pierwszy link nie działa, dodaję jeszcze raz.
   TUTAJ używane są te arty. Zresztą na innych szabloniarniach też. Wszędzie, gdzie tylko pojawia się jakiś elf (ogólnie szablony w kategorii fantasy) możemy być pewni, że art został wzięty bez pozwolenia.

   Usuń
 32. Ona wciska ludziom, że zadbała o coś własnego a jak widać nie jest to prawdą. http://i60.tinypic.com/345iw5g.jpg
  Tamte przynajmniej nie piszą, że arty są ich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój ból dupy nie zna granic... Wyglądasz mi na zazdrosną o statystyczkę szabloniarę, która robi z igły widły. Szabloniary mają to do siebie, że nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Łaskawie zechciało mi się przepisywać zdania z tego screena. Nie musisz dziękować.

   "zadbałabym jednak o coś własnego. To taka jakby wizytówka, reklama, więc dobrze by było, gdyby nikt nie miał takiej samej jak Ty:)"

   "Własnego" rozumiem w tej wypowiedzi jako coś, czego inne blogi nie mają. To wynika z kontekstu całej wypowiedzi. Nie napisała, że wymyśliła to jako pierwsza na całym świecie, tylko że warto zamontować u siebie oryginalny podpis.

   Przykre, ale prawdziwe.
   TAK. Zabij mnie, bo nie szukam dziury w całym.

   Nauczycielka to temat trochę przereklamowany. Takie osoby jak Ty tylko robią szum wokół niej i ma więcej wejść. Byłaby mniej popularna, gdyby tyle osób nie próbowało jej pogrążyć (tym to już sto razy próbowano), a tak to we wszystkich szołtboksach ciągle o niej mowa ;) Kopia, kopia, kopia i co? I tylko jej statystyka urosła. Nic więcej. W dodatku to co masz jest słabe. Gdyby przez nią drugi raz odeszła Elfaba to może wtedy by się Twoje donosy do czegoś przydały... ;)

   Dalej uważam, że lepiej zrobisz, jeśli poszukasz czegoś do Mondrości. Dawno ich już nie było i wypadałoby pomóc chłopakom, bo smaczki nie biorą się z powietrza. Trzeba ich najpierw poszukać ;) Jako reprezentant naszej anonimowej rodziny musisz się postarać, by cokolwiek z donosów zostało tu opublikowane. To porzondny rzurnal.

   Usuń
 33. http://pomackamy.blogspot.com/2014/02/0059-legenda-sennarilleblogspotcom.html
  Oż w mordę, stachanowcy jako żywo!!!

  OdpowiedzUsuń
 34. http://i-need-friend.blogspot.com/
  Autorka taka normalna, taka dojrzała, taka zrównoważona, wow.
  Przeczytacie - zrozumiecie. Jej inne blogi, których jest tak dużo, jakby nic innego nie robiła, tylko pisała (to wyjaśnia brak czasu na myślenie...) również warto przeczytać - choćby po to, by podać konkretny powód do samobójstwa.
  Pozdrawiam całą ekipę Sznaucerka! I niech gównoburze zawsze Wam sprzyjają.
  Takie rzyciowe...

  OdpowiedzUsuń
 35. http://katalog-grafikow.blogspot.com/2014/02/informator-dzienny_26.html#comment-form

  Cytuję:
  "Chciałabym prosić o to aby od przyszłego miesiąca, mój blog nie brał udziału w żadnym konkursie, plebiscycie. Jestem wdzięczna i dumna z tego co już mi Tu przyznano, dziękuję też za to. Chcę zwolnić miejsce dla nowych, młodych i utalentowanych osób. Nie chcę dalej zajmować miejsca które mogą zajmować inne osoby. Nie chcę też rywalizować z automatami do nabijania głosów i grać grze bez zasad.

  Jeszcze Raz Dziękuję za wszystko.
  Niech moja postawa dla innym do myślenia."

  Taki upojny komć zostawiła na katalożku grafików Ambasadorka Sprawiedliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://oi57.tinypic.com/vpg9c8.jpg

   Ambasadorka Sprawiedliwości, też coś. Jak na moje to ona po prostu się poddaje żeby nie było że przegra bo jak widać fanom telenovel znudziło się głosowanie na nią. Tak pięknie ich zachęcała i wszystko poszło na marne.

   Upojne teksty autorstwa Jet także tutaj:

   http://katalog-grafikow.blogspot.com/2014/02/szablon-miesiaca-wprowadzenie.html#comment-form

   Nie rozumiem jednego. Skoro rezygnuje to co na telenovel robi jeszcze ten post?

   http://telenovel.blog.pl/2014/02/11/odwdziecz-sie-miloscia/#comments

   Usuń
 36. http://niebieskim-piorem.blogspot.com/2014/02/ocena-bloga-przy-filizance-herbaty.html - maci ochotę rozpętać gównoburzę pod oceną?:D

  OdpowiedzUsuń
 37. http://keep-calm-and-love-sasusaku.blogspot.com/

  Kolejna kopalnia mondrości. <3 Cóż, to jest SasuSaku - pairing z Naruto, ale myślę, że będziecie się przy tym dobrze bawić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 38. sus nie lubi konkurencji! teraz Shun uczepiła się jednej z czołowych pisarek POLSKIEJ ARMII HIDDLESTONA army.hiddles.pl na blogu uzdolnionej pisarki: namaluj-mi-slonce.blogspot.com gdzie pisze serious ficzka o Hiddlesiu. Mocny towar. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 39. http://hogwart-diary.blogspot.com

  Źródło Mondrości Rzyciowych na najbliższy rok, nie ma co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIEPRAWDA
   RÓŻNI SIĘ TYM
   OD PRAWDY
   ŻE NIĄ
   NIE
   JEST

   Usuń
 40. Kolejna buyskotliwa dyskusja na Ostrzu.
  http://ostrze-krytyki.blogspot.com/2014/03/zanim-powiesz-mi-ze-jestem-nikim.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 41. Na http://zwiastunownia.blogspot.com/2014/02/90-one-way.html#comment-form
  robi się coś na kształt gównomżawki. Dziewoja o iwdzięcznym nicku Miranda raczyła wytknąć tFUrczyniom zwiastunów błędy w kilku filmikach, a pod ostatnim (linkowanym) powstał oburz o wytknięcie literówki. Dziwne, że pod zwiastunami z innymi błędami nie ma odpowiedzi, może nie zauważyły?

  OdpowiedzUsuń
 42. Wróciła Jet, tym razem w wcieleniu cesarzowej "patrzę na świat z pokorą i dobrocią niczym cesarzowa na swój lud. "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie śmiejcie sie z niej, to nie jej wina że ma problemy psychiczne ;_;

   Usuń
  2. Dokładnie, nie wolno się śmiać z ułomnych.

   Usuń
 43. Elektrownia przemówiła.

  OdpowiedzUsuń
 44. http://prisoner-of-the-dead.blogspot.com - kopalnia mondrości.

  OdpowiedzUsuń
 45. Ale fajny oburz - http://one-boy-one-girl-one-love.blogspot.com/2014/02/our-moment-rozdzia-16.html#comment-form

  To na zachętę:
  Chyba nie masz nić innego do roboty jak ciepiać się innych.Weź się za naukę czy coś.Dla twoiej zasranej geby blog nie jest denny bo ma swoich czytelników i ponad 35 wyświetleń.Ktoś tu chyba zadrości Dianie.Nie każdy chyba ma czas sprawdzać rozdział dodając w poszpiechu.Wieć odbiertol się dziw...ko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. XDDDDDDDD
   Dysleksja lekiem na całe zło.

   Usuń
  2. Przypuszczam, że mamy do czynienia z Kwiatonatorką. Bez urazy, ale w końcu to one najczęściej mówią o spełnianiu marzeń.

   Usuń
 46. http://spis-graficzny.blogspot.com/2014/03/powitanie_24.html - Verusia atakuje.


  http://one-boy-one-girl-one-love.blogspot.com/2014/02/nowe-opowiadanie-midnigh-memories.html - na podstawie wspaniałej "Sadze Zmierzch"

  OdpowiedzUsuń
 47. http://ofck.blogspot.com/ - mondrości mocno.

  OdpowiedzUsuń
 48. usnueli szmnałcerka al;e wrócił

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i dziwałą;lność teżź zmaknął trochge

   Usuń
  2. nnio ttłgak jab,ky trzeż zzzsałważy;;yłemm jjkak ffba;brrrkyccy bbom:pka

   Usuń
 49. http://www.magiczne.pl/index.php?showtopic=13578 POLECAM.

  OdpowiedzUsuń
 50. yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  OdpowiedzUsuń