czwartek, 1 sierpnia 2013

Sierpień w Loży Sławy!


Zapraszam cały internet na czerwony dywan. A raczej za bramki. Sławy doświadczą tylko nieliczni, tylko oni dostąpią wiecznej chwały i zagoszczą w Loży. Zapraszam!Cóż to był za miesiąc! Działo się tak wiele i to w tak krótkim czasie! Podesłaliście wielu kandydatów, my zrobiliśmy ankietę, a wy wybraliście najgodniejszego. I chociaż najpewniej wasze motywy nie do końca pokrywają się z naszymi, wspólnie zapraszamy do Loży Sławy Sowiecką Łyżkę Q, by cały sierpień mogła świecić. 

Na tym nie koniec atrakcji! Nasza ekipa postanowiła tym razem przyznać specjalną nagrodę, która wędruje do Niny N. Ona również w sierpniu dostąpi chwały i zagości w Loży u boku Sowieckiej Łyżki. 
Zwycięzcom gratulujemy.

Korzystając ze sposobności publikowania postu, pragnę zakomunikować, iż nasza Redakcja postanowiła wyłączyć możliwość komentowania dla osób niezalogowanych. Jesteśmy poważnym portalem i nie możemy pozwolić na takie szarganie reputacji. 

8 komentarzy:

 1. I bardzo dobrze. Wkurzały mnie te anonimy z wiecznym bólem dupy. :)
  Pozdrowienia dziewoje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzruszon. Z okazji tego zaszczytu przemyślałem swoje zachowanie, skasowałem sowieckiego blogaska i się zapisałem na spotkania Anonimowych Posiadaczy Wszystkich Kont na Bloggerze. Dziękuję wszystkim moim 49 multikontom za głosy. I na koniec obiecana prawdziwa tożsamość, proszsz.

  OdpowiedzUsuń
 3. To teraz nie tylko Łyżka będzie w posiadaniu mnóstwa multikont. No bo chyba nie liczycie na to, że anonimy się nam ujawnią :D

  Sowiecki Q, gratuluję! Nikki mogłaby Ci przyznać sraczkowatą koronę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze robicie.
  Ej, Elektrownia przegrała, ja się tak nie bawię ;___;
  Ale nie ukrywam, że i obecni w sierpniowej loży są... Zacni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sandale, mam nadzieję, że mimo to dalej będziesz nas raczył swoją poezją. Ona jest wyborna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poezja wyborna
   emily zadziorna
   sandał dorodny
   i bardzo wygodny

   Usuń
  2. XD
   Pod poprzednim postem też wysłałam wierszyk, ale chyba trafił do spamu, bo się nie pokazuje. Smuteczek :<

   Usuń