niedziela, 5 maja 2013

Breaking news: Rywal Raju Ocen

Gdy Doctor usiądzie sobie spokojnie, by zrobić porządek w fiolkach i żabach, to znów dzwoni papież i łamiącym się głosem oznajmia, że dżuma szaleje. Nie, jednak tym razem to nie był papież. Anonimowy donos zagnał mnie w północną część Internetu i trafiam na Pióro Oceni Wasze Blogi. Z miejsca wita belka, dzięki której narody mogą dostąpić oświecenia. 
Pióro jest po to, aby pisać.


Wstępne oględziny dały jasno do zrozumienia, że mamy do czynienia z usuwaniem komentarzy, bezsensownymi ocenami i wyjątkowo ścisłym zastosowaniem do regulaminu. Denerwuje cię streszczanie rozdziałów? Ocenialnia Pióro (...) przytoczy je w całości! Dość nowatorskie są również opisy oceniających, gdyż one po prostu przekierowują cię na profil bloggera.

I wiedząc już, że oceniające mają problem z przecinkami, składnią i stylistyką, a dowodząca Tymbarkowa na dodatek pozjadała wszystkie rozumy i nie posiada za grosz kultury, mamy silną konkurencję dla piaskownicy blogosfery, Raju Ocen. Dodajmy do tego usuwanie komentarzy i niemalże pewne jest, że Pióro (...) zawalczy o podium.
Pozostaje tylko pytanie, czy skoro w sieci grasuje Dawca Kaktusów, a Wielkie Oko Patrzy, to oceniający nie powinni przemyśleć dwa razy zakładania nowej ocenialni? Patrząc na to wszystko nasuwa mi się jedno:


11 komentarzy:

 1. Ej! Zabijecie mi ocenialnię przed ocenką:( A kwikuśna by była... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie. Dam głowę i pół maski z dziobem, że buńczuczność autorek na to nie pozwoli.

   Usuń
  2. No, przecież Tymbarkowa ma to wszystko wyjebane, jak sama napisała. Widać, nie?

   Usuń
 2. Ona jest chyba lepsza od MarTHy. Ale nie lękajcie się, Midori ma pozapisywane wszystkie komcie i z chęcią będzie je raz po raz wklejać, aż Tymbarkowa zacznie mieć koszmary z Midori w roli głównej. Muhahahaha.
  Poza tym, ona usunęła zgłoszenie Midori, bo Midori jest zUa i nie szanuje jej pracy :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij jej zgniłe poMidori w kopercie zbroczonej krwią.

   Usuń
  2. Midori, jeżeli tylko masz ochotę, nasza gorąca linia jest otwarta. Powiem więcej - masz może ochotę udzielić nam wywiadu? Mówię teraz całkowicie poważnie. Tajny Prywatny Detektyw nie będzie miał w nim udziału.

   Usuń
  3. Nieeee, pójdę w ślady lo li, wyślę im pozew.
   Jeśli tylko odbędzie się to bez udziału kiszonej kapusty, to z chęcią.

   Usuń
  4. Wyślę im pozew.
   A kiszona kapusta? Będzie brała udział?

   Usuń
  5. Myślę, że nie ma najmniejszego problemu.

   Usuń
  6. W takim razie z przyjemnością.

   Usuń
 3. Oja, to jest lepsze od ocenialny (ocenialni? nieważne)! Się uśmiałam przy czytaniu ocen. :D

  OdpowiedzUsuń