sobota, 27 kwietnia 2013

Spotted: Ocenialnia NAKW-y

Ocenialnie powstają jak grzyby po deszczu, a że nie każda jest na wysokim poziomie, wie większość z nas. Największą wiedzę na ten temat oczywiście posiadają użytkownicy sławnego forum NAKW-y, postrachu oceniających, szatan, 666, fuj, ble i w ogóle odejdź! Dlatego ucieszyła mnie przeogromnie inicjatywa oceniania blogów przez tychże właśnie użytkowników.
I chociaż Pomackamy nie wygląda obiecująco, wręcz jak jedna z kolejnych prowokacji, straszy wielką czcionką tytułu, dziwacznymi, niszowymi wręcz motywami, a oczy same nie wiedzą, gdzie się podziać na widok treści SPAM-u:
Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.
Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Pomackamy, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!
to wiemy przecież, że niedługo pojawi się tak profesjonalna ocena bloga, że wszystkich rzuci na kolana. Tak właśnie będzie! Chociaż wcześniej mógłby pojawić się jakiś schludny szablon.

28 komentarzy:

 1. Szatę graficzną pewnie niedługo zmienią, jednak wiele osób czeka przede wszystkim na ocenę. To takie ekscytujące!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całe internety oczekują!

   Usuń
  2. Ja tam wiem, że i tak wyjdzie z tego figa z makiem.

   Usuń
  3. Figa z makiem, z pasternakiem, a na deser Mjut.

   Usuń
  4. Ciebie nikt nie poliże nawet jak mu zapłacą :<

   Usuń
  5. Za słodko :c

   Usuń
  6. Uprzejmie pragnę zasugerować, że Mjuty do lizania nie służą. Ewentualnie to Mjuty mogą lizać, jednak nie poleca się lizania Mjutów.

   Usuń
 2. Oglądałam już blogaska z *liczy na kalkulatorze* 16 komputerów plus z telefonu, a za każdym razem wyglądało to nieco inaczej, więc chyba pat. A poza tym szablonik jest tymczasowy i drżyjcie, bo będzie jeszcze bardziej bluźnierczo.

  "Największą wiedzę na ten temat oczywiście posiadają użytkownicy sławnego forum NAKW-y, postrachu oceniających, szatan, 666, fuj, ble i w ogóle odejdź!"
  Zapomnieliście o Czarnej Kozie z Lasu z Tysiącem Młodych, chyba nie czujecie klimatu. I w ogóle niepocieszona jestem tym wielce. :(

  "niedługo pojawi się tak profesjonalna ocena bloga, że wszystkich rzuci na kolana. Tak właśnie będzie! Chociaż wcześniej mógłby pojawić się jakiś schludny szablon."
  Hm. Może widzicie nie tylko inny szablon, ale też inną zawartość bloga? Bo mnie z tych 16 komputerów plus telefonu jeszcze żadna ocena się nie wyświetla, w przeciwieństwie do roboczej szaty graficznej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie dlateo piszą, że "niedługo pojawi się", a nie że "już jest" :)

   Usuń
  2. Mnie ciekawi jedna rzecz - czy problemy ze wzrokiem mogą być klasyfikowane jako objaw dżumy?

   Usuń
 3. Chciałam tylko zauważyć, że to nie jest ocenialnia NAKWy, ponieważ państwo analizatorzy bynajmniej nie porzucili swojego intratnego zajęcia - analizowania blogasków, a inicjatywa niewielkiej części użytkowników forum, rozłączna z działalnością ekipy Niezatapialnej Armady Kolonasa Waazona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak też zostało napisane: "użytkownicy sławnego forum NAKW-y", "inicjatywa oceniania blogów przez tychże właśnie użytkowników" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TYTUŁ zaś mówi coś zupełnie innego...

   Usuń
  2. Twoje spostrzeżenie jest absolutnie trafne.

   Usuń
 5. No tak, największy problem to szablon :D U mnie zresztą też wygląda inaczej.
  I co jest złego w LeninxCthulhu?
  Jakich kolejnych prowokacji? Znałam tylko jedną ocenialnię-prowokację *zainteresowana* I w sumie dlaczego wygląda? Błędów nie ma, gównoburz nie wywołuje...
  No i, wiem, że to Sznaucerek, ale błędnych informacji podawać nie wypada. Forum NAKWy ma blisko 600 użytkowników. Oceniających jest siedmioro.
  Edit w ostatniej chwili: Nie. Piszecie "ocenialnia NAKWy". To nie jest ocenialnia NAKWy. Plus, użytkowników bez żadnego określenia sugeruje, że wszystkich albo przynajmniej większości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pragnę zasugerować, że tytuł ma przyciągać. Przyciągnął.
   Edit w ostatniej chwili: A nie. Jednak nie.

   Usuń
 6. A tak ogólnie, to czy nie czasem na Sznaucerku pierwszy raz rzucono hasłem "koperta z pieczątką ZUSu"? Zero oryginalności u tej dzisiejszej młodzieży :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kradzieje paskudne

   Usuń
  2. Tajny Prywatny Detektyw30 kwietnia 2013 13:10

   Jo to bym ich wyśledził.

   Usuń
  3. Tak naprawdę to chcieliśmy przebić sławą Elfabę i Yassmine.

   Usuń
  4. No i się nam udało.

   A czy wasz Tajny Prywatny Detektyw wyśledził już, że pojawiła się ocenka?

   Usuń
 7. forum nie ma jednej jaźni, głuptaski. poprawcie to bo się obrażę.

  OdpowiedzUsuń