sobota, 27 kwietnia 2013

Spotted: Pewna sławna bloggerka wyszła z ukrycia!

Tymczasem z drugiej strony graficznej kanapy nadciąga wielka rywalka Yassmine, graficzna gwiazda blogspota, zasiadająca w sznaucerkowej loży sławy... Już wiecie, o kogo chodzi? No pewnie, o Elfabę.
Nasza ulubienica postanowiła włączyć bloga dla swoich czytelników - najwyraźniej doszła do niej w końcu pielgrzymka, może nawet dostała koszulkę z napisem "Elfabo wróć". Zmartwiona o swoich fanów, którzy nie będą mieli skąd pobierać wspaniałych szablonów, udostępniła galerię swoich wybitnych prac. Oczywiście, że dziękujemy.
Mjuta smuci jednak fakt, że Elfaba wyłączyła możliwość komentowania. Jak teraz jej fani mają wyrazić swoją radość, że właśnie nastąpił przełomowy moment - skoro Elfaba włączyła bloga, to kiedyś jeszcze wróci... No jak mają to zrobić? Znowu akcja? Może jakiś specjalny blog "Elfabo-kochamy-cie-wracaj-szybko.blogspot.com"? A może... FANPAGE? Z niecierpliwością na to czekam!

4 komentarze:

 1. o, znowu będę miała kogo hejtować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, lubię śmiać się z idiotów.

   Usuń
 2. Elfaba znów zbawia świat! Tylko dlaczego X razy wałkuje te same kody? Plus aż nie mogę się doczekać fascynujące wywiadu, naprawdę :D

  OdpowiedzUsuń