poniedziałek, 8 lipca 2013

Breaking News: Pionki Sileany znowu w akcji!

I gdy blogger myśli, że jest bezpieczny, to zawsze (prędzej lub później) okazuje się, że mija się to z prawdą. Konstruktywna Krytyka odmawia dostępu do swojej strony, by wścibskie oczy nie patrzyły pod spódnicę. Przekłówaczką Dentych Repótacji okazała się tym razem Leleth (pionek Sileany), która postanowiła sprawdzić umiejętności właścicielki w kasowaniu komentarzy. Niestety zdołała dobić tylko do sześciu, gdyż administratorka KR zrezygnowała z tej fascynującej zabawy.  

EDIT: Konstruktywna Krytyka powróciła. Ninie wydawało się chyba, że przez noc wszyscy zapomną o jej ocenialni. Cóż, miała rację. Wydawało jej się. KK została zamknięta ponownie po komentarzu Leleth.

Przypomina się o sondzie, gdyż taka sonda zmienia świat. Kto nie głosował, niech głosuje. Los oceanosfery Galaktyki w waszych rękach.

8 komentarzy:

 1. Wypraszam sobie, nie jestem żadnym pionkiem, tylko suaffnom blogtrzustką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kłam. "Wszyscy są pionkami". Poza Mjutem. Mjut jest warcabą.

   Usuń
  2. Oj tam, oj tam, zaraz się chwalić.

   Usuń
 2. Chyba blogśledzioną. Śledzisz blogi i je niszczysz. Tyle dużo sławy, Leleth, tyle dużo...! A Sznaucerek jest dzisiaj niezwykle aktywny i bardzo au courant.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Psisko nam po prostu ADHD złapało i pęta się wszędzie.

   Usuń
  2. Bo Mjut ma urlop i stwierdził, że poświęci się i napisze trochę njusków. Tak, to wszystko moja zasługa, nie dziękujcie.

   Usuń
 3. Dlaczego nie mam swojego tagu?

  OdpowiedzUsuń