niedziela, 7 kwietnia 2013

Spotted: Pobudka ze śpiączki na Prima Aprilis?

Ktoś nie pamięta MissJuli i jej śpiączki? No to przypominam. Była oceniającą na sławnym Raju Ocen. Pewnego razu pomyliła się i napisała komentarz z innego konta - sakrolina121. Błędy rzeczą ludzką, jednak rozpętała się z tego niezła afera. MissJulaaa zapierała się, że sakrolina121 to konto "jej siostry", korzystają z jednego laptopa i zapomniała się wylogować. A tak w ogóle przestańcie się czepiać, bo ja mam białaczkę! Okej, historia jak historia, nic nam do jej życia prywatnego i tego, czy choruje, czy jest zdrowa, ale Mjut uważa, że wykorzystywanie swojego stanu zdrowia w durnych dyskusjach, to tylko i wyłącznie gra na emocjach. No i tak naprawdę to nic by się nie stało, mała gafa MissJuli przeszła by bez echa, gdyby nie... ŚPIĄCZKA! Nagle czytamy, że sakrolina121 (ta domniemana siostra) oskarża wszystkich komentujących post na Raju Ocen, że doprowadzili do pogorszenia się stanu zdrowia MissJuli i jej śpiączki.
Spotted na Krytyce dla odważnych.
Swoją drogą bardzo zabawny żart,
Doktór się uśmiał jak jeszcze nigdy!
Instant śpiączka, proszę państwa.
Była kwestia jeszcze właśnie blogów na koncie sakroliny121 - dziewczyna pisała tam, że jest chora i leży w szpitalu, więc MissJulaaa wytłumaczyła to tak, że przekazała swoje blogi siostrze, a teraz... Sakrolina121 powraca na blogaski.
Co się stało z MissJulą? Kim tak naprawdę jest sakrolina121? I czy znajdziemy jakieś połączenie śpiączki instant z Prima Aprilis?
Tego, moi drodzy, zapewne nie wiedzą nawet najstarsi górale. Tymczasem możemy się załamywać cieszyć, że sakrolina121 dalej pisze opcia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz