sobota, 11 stycznia 2014

Wyniki Plebiscytu!

Tak, wiemy że z zapartym tchem czekacie na wyniki naszego Plebiscytu, ekscytując się niemal tak samo, jak podczas oglądania Telekamer TeleTygodnia. Dlatego nie przeciągając dłużej, przedstawiamy wyniki.W kategorii Największa Drama Blogosfery, miażdżąc konkurencję i zdobywając 94 głosy, zwyciężyła Afera Wenecka. Nie możemy zaprzeczyć, że spodziewaliśmy się właśnie takiego wyniku. Na drugim miejscu uplasowała się Lyssan (47) ze swoim wspaniałym bólem dupy po ocenie na Pomackamy. Intymne kody CSS i Yassmine vs. Elfaba otrzymały po 17 punktów.


Żenadą Roku obwołaliście Afery Szabloniarek (42 głosy), aczkolwiek po piętach deptały im komentarze obrończyń Venetii Noks (34). Trzecie miejsce zajęła MarTHa, przeprowadzając wywiad sama ze sobą (28). 27 punktów zdobył handel pomysłami na opko, 20 regulamin bloga Jet, a tylko 13 komentarz Lyssan na Wiedźmińskich Ocenach. Na doceniamy.fora.pl zagłosowało 10 osób, a multikonta Łyżki zniesmaczyły tylko jedną osobę. 


Kolejną kategorią była Drama Queen Roku. Chyba nikogo nie zaskoczy, że tytuł ten zdobyła Venetiia Noks (87), chociaż osobiście stawialiśmy na Lyssan (45). Yassmine i Jet (o ironio!) zdobyły po 11 punktów, MissJulaaa 10, Elfaba 7, a Elektrownia 4. 


Większych zaskoczeń nie było również w kategorii MasterAłtorka. Zwycięstwo znów zdobyła Venetiia Noks, deklasując rywalki (100). Drugie miejsce zajął Proust Blogosfery - Lyssan (54). Legilimencja i lo la uzyskały kolejno 10 i 12 punktów. 


Większe emocje były przy głosowaniu na Królową wśród Ocenialni. Zwyciężyły Rockowe Oceny/Raj Ocen z 43 punktami, tuż za nimi, z 42 punktami, uplasowało się Ostrze Krytyki, natomiast trzecie miejsce (39 głosów) zdobyła Ocenialna Blogów. Dark Evaluation oraz Cookies For zdobyły po 10 głosów, natomias Shiibuya 28. 


Kolejną kategorią była Mondrość Roku. Zgodnie stwierdziliście, że "Opka fantasy nie potrzebują logiki" zasłużyło na I miejsce, zdobywając 76 punktów. 
II miejsce - Ludzie po dwudziestce muszą natychmiast wyjść z Internetu (31)
III miejsce - Po co pisać poprawnie, skoro błędy poprawi korektor (28)
IV miejsce - Piszesz bloga jesteś humanistą i Dziennikarstwo jest cholernie złe dla pisarstwa (po 19)
W kategorii Cytat Roku zwyciężyło "Trochę kultury, kurwa". Zagłosowaliście na to 40 razy. II miejsce przypadło słowom "Kiedyś dziewica podzieliła świat, bo porodziła dziecię. Dziś dziewica dzieli blogosferę. Jakie czasy, taka Maryja" (33); następne - "Nikt cię nienawidzi" (32). "Zaszczyt, tylko taki negatywny" zdobył 30 głosów. Pozwólcie, że nie uwzględnię reszty cytatów, są zbyt długie.


Przyszła pora na Symbol Morzosfery. Wybraliście nim dildo Malfoya (62), dopiero na drugim miejscu znalazł się Blogowy Sznaucerek (51), nad czym głęboko ubolewamy. Kij w dupie znalazł się na III pozycji (27), następny był zegarek (25) i narośle na ciałach bohaterów szablonów (9).

Najlepszym Kólkiem według was jest "Mam większego prawnika" (37 punktów). 30 głosów zdobył "ignorant estetyczno-literacki". Trzecie miejsce przypadło kółku "Nikt nie karze ci czytać" (27). Zaraz za nimi znalazło się "Po co logika, piszę fantasy" (25). Słynny "czerwony krzyżyk" zdobył 24 głosy, "nie naprawiajcie mi gustu" natomiast - 21. "Za stara na prowadzenie bloga" znalazło się na ostatnim miejscu z 10 punktami.Waszym zdaniem Wydarzeniem Roku było założenie Blogowego Sznaucerka (78 głosów), oczywiście nie spodziewaliśmy się innego wyniku. Doktór Mjut i jego opowiadanie zdobyli drugie miejsce (56), natomiast zamknięcie Ocenialny trzecie (39).
Największe zaskoczenie wywołał w nas zwycięzca w kategorii Osobistość Roku. Tytuł ten zdobył... Doktór Mjut, zdobywając 81 głosów. Facet w peruce znalazł się na II miejscu (36), natomiast trzecie zdobyła As-t-modeusz (27). Sandał zdobył 19 Waszych głosów, natomiast Śmierć 11. 
Nadeszła pora na Najwytrwalszego Komentatora Internetu. Tutaj mieliśmy remis -  pierwsze miejsce, zdobywając po 55 głosów zajęły Shun Camui oraz Leleth. Drugie miejsce przyznaliście Deneve (33), natomiast trzecie należy się Sileanie (wraz z pionkami) - 30 punktów.


Niestety nikt z Was nie wytypował kandydata do Nagrody Specjalnej, dlatego pozwoliliśmy przyznać ją sami. Po długich i burzliwych naradach, w trakcie których Mjut się upił, Plague zasnął w misce z sałatką, a Nikki zaczęła śpiewać przeboje Dody, doszliśmy do wniosku, że ta Nagroda należy się Proustowi polskiej blogosfery, którego każda postawiona literka ma sens para-literacki, czyli Lyssan. Dla niej oto Medal Grubej Ryby.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

33 komentarze:

 1. Śmierć z lenia tym razem (późno jest)12 stycznia 2014 00:34

  LOL, Wenecja stała się tak kultowa, że swoim dildem prześcignęła Sznaucera. :"D Może się chwalić, że jest lepsza od straszliwych hejterów. :3
  Poza tym drugie lol, nie spodziewałam się aż tylu głosów. O.o Serio, nikt mi poza Nearyh nie komcia, to i myślałam, że nikt nie czyta. XD Poza tym, gdzie mnie do Mjuta, czy sandała - Mickiewicza blogosfery. ;-; To zaszczyt, zostać zmiażdżonym przez taką konkurencję. :D
  *Nademotoza atakuje po 23:30, poza tym jestem lekko "wczorajsza", wybaczcie. Sznaucera się komcia na bieżąco, więc nie będę czekać aż się wyśpię czy coś.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wszystkim zwycięzcom, chociaż niektórzy pewnie nie są tym zachwyceni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS Dostanę może jakiś dyplom czy coś? Jeszcze mam trochę miejsca na blogasku.

   To zdjęcie pod Symbolem Morzosfery u mnie nie działa.

   Usuń
  2. Jeżu, ale wam nabiję komciów. Jednak już działa. Pjenkne.

   Usuń
 3. Ooo, zwyciężyła prawie połowa moich typów. <3

  Również wszystkim gratuluję, w szczególności Wenecyji. ;> Mam nadzieję, że z dumą odbierze wszystkie nagrody i zaszczyci wszystkich cudną mową okraszoną kryształowymi łzami wzruszenia, huhu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugie miejsce, nie spodziewałam się! D:

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem wzruszony, nigdy niczego wcześniej nie wygrałem, a tu o, drugie miejsce! :')

  OdpowiedzUsuń
 6. Cd serii "kiedy 'studentom' wydaje się że są śmieszni w kilku o ile nie w większości wasz blog powinien mieć 1 miejsce ;) życzę powodzenia w przyszłym roku, chociaż pewnie wasz "jakże zabawny blog" przestanie istnieć bo zrozumiecie że rola pajaca jest fajna do momentu gdy jest się studentem. W dorosłym życiu nie ma na to czasu. Czas dorosnąć dzieciaczki nikt nie płaci za błaznowanie w necie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Studenci to w ogóle tacy nieludzie. Jedzą, piją, imprezują i nie dają reszcie NORMALNEGO społeczeństwa żyć. Wydają ciężko zarobione pieniądze rodziców, udając, że się uczą, podczas gdy cały czas spędzają w klubach. Albo robią domówki i zakłócają spokój dorosłych, poważnych ludzi.

   Usuń
  2. Zwłaszcza to jedzenie jest gorszące.

   Usuń
  3. Zwłaszcza! Dobre spostrzeżenie. Bo na przykład dziś w Lidlu chciałam kupić twaróg wędzony, a jakaś dziewczyna wzięła mi sprzed nosa ostatnie opakowanie. To na pewno była studentka, bo miała studencki wyraz twarzy i w ogóle biła od niej studenckość. I teraz pewnie siedzi i je ten twaróg, a gdyby nie studiowała, nie mieszkała tutaj, to mogłabym kupić ten twaróg i sama go zjeść. No i co dobrego z tych studentów, hę?

   Usuń
  4. Anonim z 13 stycznia 2014 20:09 jest ZA STARY NA INTERNET!!!

   Usuń
  5. Przepraszam, ale ten twaróg był taki dobry, że nie mogłam się powstrzymać... ;(

   Usuń
  6. Jesteś z siebie dumna, że odebrałaś twaróg osobie dorosłej? Jesteś? Nie martw się, skończysz studia, to nie będziesz miała czasu na takie pajacowanie w Lidlu.

   Usuń
  7. ...bo będzie obsługiwała kasę w rzeczonym Lidlu, jak dobrze pójdzie...

   Usuń
  8. Lis jesiennozimowy14 stycznia 2014 12:30

   Mjut, weź przestań pracować w tej recepcji, stara dupo, i zacznij być znowu studentem, bo burzysz światopogląd Anonimowemu :/ ŁADNIE TO TAK?

   Usuń
  9. Idę się wychłostać za karę.

   Usuń
 7. Ten blożek zawiera lokowanie produktu w postaci linku do bloga z opkiem jednego z właścicieli. Słabiutko...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O.
   Ból dupy objawia się już nawet w takiej postaci.

   Usuń
  2. Bo kiedyś zostali wyraźnie o to poproszeni?

   Usuń
 8. Kult Wenecki stał się nową religią, zrzeszającą fanki Dramione w całej Polsce. Kto wie, może wkrótce opanuje świat?

  Chrześcijanie mają krzyż, wyznawcy Latającego Potwora Spagetti mają gotowany makaron, my mamy dildo Malfoy'a!

  Co wy na to, by stworzyć psalm na cześć Venetii?

  Swoją drogą, "Kiedyś dziewica podzieliła świat, bo porodziła dziecię. Dziś dziewica dzieli blogosferę. Jakie czasy, taka Maryja" nadaje się na tatuaż, co nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://dirtydrive.pl/wp-content/uploads/2013/09/tu-sie-jebnij.jpg

   Usuń
 9. Niezalogowana Shun25 stycznia 2014 21:13

  Znów mi logowanie do blogspota szaleje. ;__;
  Helpunku!

  OdpowiedzUsuń
 10. Niezalogowana Shun25 stycznia 2014 21:19

  Wcale mi się to nie podoba. ;__;

  OdpowiedzUsuń
 11. Swojego czasu myślałam, że Krulik jest spoko, ale niestety jest takim chamem jak Mjut.. Przykro mi krulik, ale nie jestes zabawny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż takiego strasznego Krulik uczynił?

   Usuń
 12. Mam dowód na to, że ekipa sznaucerka jest związana z produkacją Doctora Who!!!!!11!!11!1!!!
  http://www.wywiader.pl/blogowysznaucerek/q5bxq6
  myślicie, ze to pszypadeg, że nowy Doktor najpierw zwrócił uwagę na swoje nerki?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? bo ja nie sądzę!

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja widzialam w Krakowie Kolorowego Omleta i uważam ze jest ładna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd wiesz,że to była ona?

   Usuń
  2. Pewnie ją rozpoznała, bo miała oset we włosach.

   Usuń