niedziela, 14 lipca 2013

You've been trolled.

Jakiś czas temu zauważyliśmy wśród naszych czytelników nieznośną tendencję - nagle większość chciała się dowiedzieć, kim jesteśmy, jakby od tej wiedzy zależało istnienie wszystkich kabanosów świata. Ciekawskich informuję, że sami są ekipą Sznaucerka i sami siebie nakręcają. Bez Was nie mielibyśmy o czym pisać; no chyba że o zaletach kiszonej kapusty, bo tym mógłbym bez końca.

Pozdrawiamy też wszystkie trolle, które się tutaj dzisiaj pokazały. Cieszymy się, że chcecie się uczyć od najlepszych. Wiedzcie jednak, że przed Wami jeszcze długa droga.

15 komentarzy:

 1. A ja i tak wiem, kim jesteście. Jeśli nie chcecie, abym powiedział, musicie wpłacić sto milionów starych złotych, tonę ziemniaków i prawego conversa w brytyjską flagę na moje konto. Do końca tygodnia. Inaczej nagram filmika na jutjuba, w którym was zdemaskuje i WSZYSCY BĘDĄ WIEDZIEĆ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze jedna taka pseudo-groźba i skończy się niewesoło. Ja mam kontakty, znajomości. Hiszpańska Inkwizycja już czai się za twoją drewutnią.

   Usuń
  2. To może niższa stawka? Mnie tysiąc czekolad w zupełności mi wystarczy na zachętę. I żadna inkwizycja mnie nie powstrzyma! :D

   Usuń
  3. Straszna sprawa. I co teraz?

   Usuń
  4. Nic, tylko upić się piwem miodowym.

   Usuń
  5. Ja proponuję Mjut Pitny. Ceniony w średniowieczu.

   Usuń
  6. Nadal czekam na moje zimnioki.

   A tak w ogóle - na Ostrzu druga drama: http://ostrze-krytyki.blogspot.com/2013/07/18-sowiecki-szpieg.html?showComment=1373823059011#c8118469069485791990

   Usuń
  7. A tak w ogóle, to chyba nie jest odpowiednie miejsce na rzucanie "dramami", nieprawdaż?

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Tak mi przykro... To musiał być dla ciebie szok. Przepisać jakieś pigułki?

   Usuń
 3. Ktoś do nas przyleciał z zapytaniem czy Chiyo ma coś wspólnego ze Sznaucerkiem. Dzięki temu dowiedziałam się o Waszym istnieniu. Cudownie! *.* Ale, że Wam się chce... jestem pełna podziwu :)

  OdpowiedzUsuń